Nettverket

  Institusjon Navn e-post Telefon
Vitenskapelig Dronning Mauds Minne Høgskole for barnehagelærerutdanning Ingar Pareliussen ipa@dmmh.no  
Administrativ Dronning Mauds Minne Høgskole for barnehagelærerutdanning Ingar Pareliussen ipa@dmmh.no  
Vitenskapelig Høgskolen i Innlandet – Hamar Petter Dyndahl petter.dyndahl@hihm.no 41 64 47 05
Administrativ Høgskolen i Innlandet – Hamar Susan Nacey susan.nacey@inn.no  
Vitenskapelig Høgskolen i Oslo og Akershus      
Administrativ Høgskolen i Oslo og Akershus Aleksandra Sawicka aleksandra.sawicka@hioa.no 67 23 71 37 
Vitenskapelig Høgskolen i Sørøst-Norge avdeling Buskerud og Vestfold Kenneth Silseth kenneth.silseth@hbv.no  
Administrativ Høgskolen i Sørøst-Norge avdeling Buskerud og Vestfold Harald Bjar harald.bjar@hbv.no  
Vitenskapelig Høgskolen i Sørøst-Norge avdeling Telemark Arild Hovland arild.hovland@hit.no  
Administrativ Høgskolen i Sørøst-Norge avdeling Telemark      
Vitenskapelig Høgskulen i Volda Anne Øie anne.oie@hivolda.no 70 07 53 02
Administrativ Høgskulen i Volda Anne Øie anne.oie@hivolda.no 70 07 53 02
Vitenskapelig Høgskolen i Østfold
     
Administrativ Høgskolen i Østfold Arnstein Hjelde arnstein.hjelde@hiof.no  
Vitenskapelig Høgskulen på Vestlandet avdeling Bergen Elin Eriksen Ødegaard elin.eriksen.odegaard@hib.no 55 58 59 32
Administrativ Høgskulen på Vestlandet avdeling Bergen Solvejg Jobst Solvejg.Jobst@hib.no 55 58 55 29
Vitenskapelig Høgskulen på Vestlandet Nærregion Sogn og Fjordane Jan Olav Fretland jan.fretland@hvl.no 57 67 60 18
Administrativ Høgskulen på Vestlandet Nærregion Sogn og Fjordane Solfrid Kjoberg solfrid.kjoberg@hvl.no 57 67 62 04
Vitenskapelig Høgskulen på Vestlandet avdeling Stord/Haugesund Knut Steinar Engelsen knut.engelsen@hsh.no 53 49 14 31
Administrativ Høgskulen på Vestlandet avdeling Stord/Haugesund Hallstein Madsen hallstein.madsen@hsh.no 53 49 15 19
Vitenskapelig NLA Høgskolen Vegard Kvam vegard.kvam@nla.no 55 53 69 50
Administrativ NLA Høgskolen Vegard Kvam vegard.kvam@nla.no 55 53 69 50
Vitenskapelig Nord universitet avdeling Nesna Jon A. Lindstrøm jon.a.lindstrom@nord.no 75 05 78 62
Administrativ Nord universitet avdeling Nesna Jon A. Lindstrøm jon.a.lindstrom@nord.no 75 05 78 62
Vitenskapelig Nord universitet avdeling Nordland  
Administrativ Nord universitet avdeling Nordland Geir Fjeldavli Geir.Fjeldavli@uin.no 75 51 74 16
Vitenskapelig Nord universitet avdeling Nord-Trøndelag Kitt Lyngsnes kitt.lyngsnes@hint.no 74 02 27 07
Administrativ Nord universitet avdeling Nord-Trøndelag Idar Kjølsvik idar.kjolsvik@hint.no  
Vitenskapelig Norges idrettshøgskole Gro Styrmo gro.styrmo@nih.no 23 26 20 00
Administrativ Norges idrettshøgskole Kristian Sollesnes kristian.sollesnes@nih.no 23 26 20 42
Vitenskapelig Norges miljø- og biovitenskapelige
universitet
Hans Erik Lefdal hans-erik.lefdal@nmbu.no  
Administrativ Norges miljø- og biovitenskapelige
universitet
Hans Erik Lefdal hans-erik.lefdal@nmbu.no  
Vitenskapelig Norges Musikkhøgskole Øyvind Varkøy oivind.varkoy@nmh.no 23 36 72 76 
Administrativ Norges Musikkhøgskole Solveig Christensen solveig.h.christensen@nmh.no 23 36 71 49
Vitenskapelig NTNU Kari Smith kari.smith@plu.ntnu.no 73 59 04 26
Administrativ NTNU      
Vitenskapelig Universitetet i Agder Astrid Birgitte Eggen astrid.b.eggen@uia.no  38 14 11 35
Administrativ Universitetet i Agder Øyvind Nystøl oyvind.nystol@uia.no 38 14 10 77
Vitenskapelig Universitetet i Bergen Aud Solbjørg Skulstad aud.skulstad@if.uib.no 55 58 28 46
Administrativ Universitetet i Bergen Kåre Helleve kare.helleve@psych.uib.no 55 58 48 33
Vitenskapelig Universitetet i Stavanger Ingrid Nielsen ingrid.nielsen@uis.no   
Administrativ Universitetet i Stavanger
Solveig Röwekamp solveig.rowekamp@uis.no  
Vitenskapelig Universitetet i Tromsø – Norges arktiske universitet Siw Skrøvset siw.skrovset@uit.no 77 66 05 06
Administrativ Universitetet i Tromsø – Norges arktiske universitet Nina Norum Anda nina.n.anda@uit.no